Показват се публикациите с етикет Устни. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет Устни. Показване на всички публикации
сряда, 12 март 2014 г.
AVENE Cold cream стик за устни
Досега не бях купувала толкова висок клас балсам за устни. Може би ако не го бях намерила в промоция 2 на цената на 1 нямаше и да се реша. Но останах много доволна от покупката си и дори сега балсамчето стои до мен на бюрото. Това е най - добрият балсам, който съм ползвала. Оставя устните меки, кадифени и гладки. Нямам усещане все едно нанасям вазелин, не стой наслоено на устните, не лъщи. Съчетавам го перфектно с червилото си и сухият молив. Икономичен е. Жалко, че няма UV фактор, но явно защото се води зимен балсам. Страхотен продукт!
Абонамент за:
Публикации (Atom)
