Показват се публикациите с етикет Loreal. Показване на всички публикации
Показват се публикациите с етикет Loreal. Показване на всички публикации

събота, 12 юли 2014 г.

Слънцезащитна маска Loreal Solar Sublime

 Лято е и повечето дами вече са се ориентирали към слънцезащитни продукти за лице и коса. Това е моят избор за летен продукт за коса - Слънцезащитна маска Loreal Solar Sublime 200 мл. - 24 лв. Използвам я вече месец и засега съм горе долу доволна от нея. Мисля, че си върши защитната от слънцето функция, защото моят пепеляв цвят на косата лесно започва да се обезцветява без подходящи продукти под слънцето. Засега нямам този проблем. Има приятно ухание на праскова. Фаворит ми е маската на L'Oreal - Mythic Oil и в сравнение с нея тази е по - малко подхранваща, по - рядка и неикономична. Не знам дали бих си я купила отново. Лятото косата ми е доста суха и дехидратирана, нуждае се от продукти с по - силно подхранващо действие.

вторник, 25 март 2014 г.

НУКС МУЛТИФУНКЦИОНАЛНО МАСЛО-ЗЛАТНИ ЧАСТИЦИ

 Легендарното олио Нукс - тайната за красота на парижанките от 1991 година насам. Казват, че това е продуктът, с който всяка туристка, посетила Париж се прибира. На всеки 6 секунди по света се купува едно олио Нукс.  Момичетата са му намерили различни приложения - блясък за скули и деколте, някои го добавят в маската си за коса, други го ползват вместо кристали, особено се използва вместо нощен крем или в съченатие с фон дьо тена през деня... Въодушевих се как с един куршум ще уцеля два заека и малката златна бутилка ще се грижи за кожата и косата ми едновременно. Най- напред го пробвах за косата си, но олиото доста я утежни. / От L'Oreal Professionnel Mythic Oil съм много по - доволна за косата си. / Идеята за блестяща кожа със златисти частици през лятото много ми допада. Но, наистина, ще ми трябва поне 500 мл от маслото за тази цел. Смесвам го с други продукти за по икономична употреба. За тяло ще се допълни идеално с Кокосовото масло. Намерих му идеалното приложение за лицето и деколтето си. Досега го смесих с ББ крем и други кремове за лице, ефектът винаги е "Уау". Мека, хидратирана, щастлива кожа. Не лъщя като вампир както очаквах. Нямам търпение да го пробвам лятото, когато слънцето ще накара малките частици от олиото да заблестят по кожата ми. 


петък, 14 март 2014 г.

Loreal Eyeliner

Още един любим продукт от Лореал. Тази очна линия е най - подходящата за моя вкус до сега. Нанася се лесно благодарение на по - твърдия заострен писец, чисти се лесно, не се размазва през целия ден. Взех я на цена от 14 лева. Намира се лесно по магазините. Взех я преди 4-5 месеца и още не е свършила, но аз не я нанасям всекидневно. Не е изсъхнала досега. Качествен продукт. Имам черния молив за очи на Лореал, но от него не съм така доволна. размазва се много бързо, а ми отнема дни да го изчистя напълно от очите си. Лореал предлагат няколко вида очни линии, имаше една под формата на писалка, но писеца и беше по - дебел и като я тествах в магазина реших да не рискувам. Харесвам тънките прецизни очни линии. Затова много харесвам тази и бих си я купила отново.

сряда, 12 март 2014 г.

L'Oreal Professionnel Mythic Oil

Моето ново попълнение в съкровищницата - митичното олио на Лореал. В салона предалага 4 вида, това се води класическото. Имаше Rich Оil, Mythic Milk и олио за боядисана коса. Макар фризьорката да предложи млякото за моята тънка коса, аз бях проучила отзивите в интернет и знаех какво искам. Определено не сбърках. Доколкото знам това олио е било топ продукт по продажби преди година две, когато излезе серията. Аз малко късно го открих. Истината е, че първо закупих шампоана с блестящи частици. Много ми хареса и добавих балсама и олиото. Серията е страхотна. Да се върна на олиото. Харесва ми ориенталския аромат. Имам слабост към подобни продукти. Определено маркетинга тук изигра роля. Податлива съм си :) Златистата опаковка с орнаментите и кутийката на олиото.... Супер са. Единсвено не разбирам, защо подобна скъпоценна течност не е в стъклена бутилка както беше по едно време l'oreal extraordinary oil на Elseve. Тъй като се занимавам и с ароматерапия вкъщи, знам че едно масло е редно да се съхранява в стъклена бутилка. Това и цената на олиото са единсвените кусури, които откривам :) Косата ми се влюби в него. Още с първото нанасяне - аромат, мекота, блясък. Макар да съм с тънка коса, нанесох поне 4 пъти маслото днес. Не ми се утежни косата както с олиото на Елсев. В интернет отзивите са, че двете масла са почти еднакви и само аромата оскъпява Митичното олио, но не е съвсем така. Това олио е по - леко. Съдържа силикони, но, наистина, попива бързо. А ароматът му остава за час два. Страхотен аромат. Само да ми попадне и новият им продукт от серията - парфюма за тяло и коса, няма да го пропусна.